Mintegy 1500 négyzetméteren ég a szemét a hulladéktelepen Nyíregyháza külterületén, a Szállás utcában – közölte honlapján az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság. A hírnek a HVG nézett urána, at írták, hogy a városi tűzoltók négy vízsugárral és munkagépekkel oltják a lángokat, amelyeket már sikerült körülhatárolniuk. A helyszínen dolgoznak a nyíregyházi, hajdúnánási és a nyírbátori vízszállítók is.