Egy évbe telt, mire bármit elintéztünk, és most egy hét alatt sikerült mindent elvinni. Ez csak azért ennyire frusztráló, mert így látszik, milyen gyorsan lehetett volna kezelni a helyzetet.
– mondta az egyik lakó csalódottan. A helyszínről számos szemetet elvittek, mint például törmelékeket, kanapét, matracokat, fadarabokat, hűtőszekrényeket és kidobott szőnyegeket is.
Létfontosságú volt, hogy megfelelő jogi eljárást alkalmazzuk annak érdekében, hogy ne csak eltávolítsuk ezt a csúnya rendetlenséget, hanem biztosítsuk, hogy ez többé ne forduljon elő.
– mondta Ian Fordham a környezetért felelős városi tanács tagja. Több alkalommal tűz égett a szeméthalmon, ami miatt a lakók különösen aggódtak, hiszen egy iskola is van a közelben – írta meg az Origo.
Az ingatlan udvara jelenleg így néz ki megtisztítva.

