Tűz ütött ki társvállalatunknál tegnap hajnalban az egyik hulladékválogatóban. Az ipari kamera felvétele alapján gyanítható, hogy egy, a szemétbe dobott rossz akkumulátor, vagy valamilyen elektronikai cikk “durrant be”, lángba borítva a kupacot. Az esetről rövid videó is fölkerült a KHG Facebook-oldalára. (Via: M.D.&V.E.)