Kedves Kollégák!
2024. június 8-án 10 fő képviselte Társaságunkat a Tüskésréten megrendezett jótékonysági futáson. A részvételi/adományozási díj megfizetésével, 38.500 Ft-tal támogattuk a rendezvényt.
A Pécsi Jótékony Nőegylet az eseményen összegyűjtött adományokat a ‘…nekem nincs ebédem…’ nevű programjában részt vevő 170 rászoruló pécsi gyerek iskolai étkeztetésére fogja fordítani.
Ezúton is köszönjük a cég vezetőségének támogató hozzáállását!


További fotók a Dél-Kom/FOTÓARCÍVUM mappában érhetőek el.