Izgalmasnak ígérkezett a paksi tájékoztató, amelyet a Dél-Kom Sajtófigyelő is jó előre beharangozott. Az atomvárosban az ÖKO Munkacsoport Alapítvány szervezett a város határain messze túlmutató, országos jelentőségű hulladékgazdálkodási, elméleti eligazítást, ahol a MOHU értékesítési vezetője, Rónavölgyi Endre beszélt a hulladékgazdálkodási és hulladékkezelési rendszer közeljövőben bekövetkező változásairól, valamint arról, hogy ez milyen követelményeket támaszt az egyénekkel, a cégekkel, az önkormányzatokkal és a szervezetekkel szemben. Az eseményről videó-összefoglalót készített a TelePaks. Pár perc csak, érdemes megtekinteni.