A Pécsi Tudományegyetem és a Moholy-Nagy Művészeti Egyetem mellé a Zöld Egyetem programba becsatlakozott a Corvinus is. A Corvinus Green kezdeményzés keretében több mint 320 új szelektív hulladékgyűjtőt helyeztek el az intézmény épületeiben. A lépéstől azt remélik, hogy a részben újrahasznosított anyagból készült új hulladékgyűjtőkkel jelentősen csökkenthetik a kommunális hulladék mennyiségét. Részletes beszámoló és gyűjtési tanácsadó a Corvinus honlapján található. A tegnap közzétett anyagot ma több központi napilap is kivonatolta.
