Ismét ál-olvasói levélbe csomagolt ötletrohamot indít a nemzeti hulladékgazdálkodás pécsi megújaításáért az Új Dunántúli Napló és a BAMA.
Javaslom – írja az állítólagos olvasó -, hogy ha új gyűjtők beszerzését tervezi a városüzemeltetés, akkor kizárólag zárhatót vásároljanak.
Mit tehetnénk hozzá?
Azonnal!