Országos napilapok és helyi hírharsonák is bőséggel közölnek ezekban a napokban a TeSzedd! Önkéntesen a tiszta Magyarországért programról beszámolókat. Tatán egy képriport tanúsága szerint a Közös Önkormányzati Hivatal is csatlakozott a mozgalomhoz, Mosonbélben egyenesen az önkormányzat volt a szervező, Adorjánházán, a munka után gulyást kaptak az önkéntesek, Lentiben pedig még kisfilm is készült a jeles napról.