Az élelmiszer-hulladék tervezett szelektív szállításának bevezetése előtt szaporodnak az olyan írások, amelyek (ha áttételesen is) a módszer előnyei mellett érvelnek. Az infoGyőr most arra hívja föl a figyelmet, hogy számos baktérium található a kidobott élelmiszerek vagy azok csomagolásaiban, melyeket nem ajánlatos sokáig gyűjtögetni. Érdekes írás, érdemes beleolvasni, bár nyilvánvalóan inkább népnevelő szándékú, semmint ismeretterjesztő.