Veszélyes hulladékot borítottak le az egyik szolnoki játszótér tőszomszédságában – tudósított elsőként a vármegyei napilap, majd sorra a hazai sajtótermékek tegnap. Az NHSZ Szolnok munkatársai természetesen megtették a feljelentést, ennek következtében a vállalkozás emberei kiszálltak a helyszínre, és elszállították a hulladékot.
Számomra hihetetlen, hogy még mindig vannak, akik hülyének nézik a hatóságokat, vagy ami sokkal szomorúbb, azokat az embertársaikat, akik valamit próbálnak tenni azért, hogy a lakókörnyezetük élhetőbb legyen – szólalt meg a témában Szalay Ferenc, Szolnok polgármestere is.
A történet pontosabb megértéséhez a SZOLJON által közzétett videót ajánljuk a Dél-Kom Sajtófigyelő olvasóinak szíves figyelmébe.