Folytatódik a Magyar Közút civilekkel közös megmozdulás-sorozata, ezúttal Vas vármegye északi területére fókuszálnak a segítők, tudósított a VAOL. Az ottani kezdeményezés Uraiújfaluból indult, és közel 25 település csatlakozott a mozgalomhoz, amelynek során két szombaton – március 18-án és 25-én – tisztítják meg a közutak melletti árkokat és számolják fel az illegálisan lerakott szemétkupacokat.