Valakik valakivel rögbimeccset játszottak, és a szünetben lehetett a verseny, amely a szelektív hulladékgyűjtést népszerűsítette – körülbelül ennyit tudunk arról a videóról, amely a közösségi médiában köröz. Mindenesetre szórakoztató felvétel, érdemes megnézni ezt a háromnegyed percet. Egyébként úgy tűnik, hogy a papírgyűjtés ment a leggördülékenyebben. (Via: P.Cs.)