145 tonna, 32 kukásautónyi lom hulladékot szállítottak el a városgazdálkodás munkatársai a kökényi lerakóra az őszi lomtalanítás keretében – jelentette a Komlói Újság tegnap esti kiadásában (szerző: Czeti Ádám). A korrekt hangvételű cikk a hulladékudvarok vonatkozásában átkattintási lehetőséget kínál web-oldalunkra. Mint írják, a tájékoztatások ellenére az is egyre gyakoribb, hogy olyan hulladékot – mosógép, hűtő, tűzhely, festékek, savak, hajtógázos palackok, autógumi, építési-bontási törmelék – helyeznek ki, amelyet a lomtalanítás során nem vihet el a kukásautó.
