A lomtalanítás után utcán, árokparton, vasútvonal mentén maradó hulladék ügyében perlekedik lakótársaival az Új Dunántúli Napló és a BAMA állítólagos olvasója. Konténerek kihelyezését sürgeti, de a hulladékgazdálkodási közszolgáltatón ezúttal nem kér számon semmit, még a milliós prémiumokat sem.