A BAMA állítólagos olvasója a lap tegnap esti kiadásában arról panaszkodik – nem először -, hogy a pécsi Árpád Fejedelem Gimnázium környékén sétálva botránkozott meg: milyen szemetes a környék. A tettesek a varjak, a megoldás, hogy szereljünk tetőket a kukákra. A közszolgáltató a “levél” nyomán írott cikkben nem kerül szóba.