Kifejezetten pozitív példaként említi a karácsonyfaák begyűjtésének és hasznosításának pécsi gyakorlatát tegnapi kiadásában az Energiaválasztó szakportál. A szerző, Petre András azt sem.felejti el megemlíteni, hogy a fák begyűjtését cégünk dolgozói végzik.