Veszélyes hulladék miatt emelt vádat egy 31 éves férfi ellen a Szekszárdi Járási Ügyészség. A Tolna vármegyei községben élő fiatalember, lakóhelyének udvarán, hatósági engedély nélkül műanyag hulladékot, műanyagburkolatú kábelhulladékot, gumiabroncsokat gyűjtött össze és tárolt. A kábelhulladékról a műanyag szigetelést részben mechanikusan, részben égetéssel eltávolította – tájékoztatta a Tolna Megyei Főügyészség a TEOL újságíróját. A büntetlen előéletű vádlottal szemben a járási ügyészség felfüggesztett börtönbüntetés kiszabását szorgalmazza.