Technológiai korszerűsítést hajt végre az út és épület bontásából származó hulladék hasznosításában az esztergomi székhelyű C-Sped 84 Kft., pályázati pénzek bevonásával. Tégla, beton- és aszfalttörmelék, kiszoruló föld, kövek – ezek keletkeznek a bontások során, és ezeket korábban hulladéklerakó telepre szállították. Az előbb említett anyagok a megfelelő szelektálás, aprítás után újrahasznosíthatók, például útalapban. Épp erre vállalkozik a C-Sped 84. A projekt várhatóan július közepén fejeződoik be. Akiket a részletek is érdekelnek, a Dorogi Medence hét végi számából tájékozódhatnak.