A régi hetes melletti erdőrészletben, Nagykanizsán talált egy gömb formájú valamit Ladányi Bálint. egyetemista. Az általa készített fotó nagyot futott az utóbbi napokban a közösségi média felületein.

Többen arra tippeltek, hogy a fiatalember egy űrhajó roncsait találta meg. A Kanizsa TV nyomozást indított az ügyben, internetes felületükön tegnap este szöveges formában is közzétették a vizsgálódás eredményét. Ami egyébként nem meggyőző, olyannyira nem, hogy maguk a szerkesztők is nyitottak egy e-mail címet, ahová várják a nézők-olvasók tippjeit. A televízió egyébként esti híradójában is foglalkozott a témával, íme:
A mezőőrök a napokban bemérik a tartály pontos koordinátáját, majd a Hulladékgazdálkodási Hatóság intézkedik az elszállításáról.