Az angliai Teesside-ban létrehozott újrahasznosító üzemben az építési hulladék a zöld technológiának köszönhetően kiváló minőségű aggregátummá és homokká alakul. Az újrahasznosító üzem az egyik legnagyobb ilyen létesítmény az Egyesült Királyságban, óránként akár 300 tonna építési- és földmunkahulladék feldolgozására is képes. A Híradó.hu egy egész képriporttal mutatta be tegnap esti kiadásában az újrahsznosítót.
