Budapesten indítja el a külföldön már népszerű újrahasználható csomagolási programját a Wolt. A kezdeményezéssel a Wolt az éttermekben használt csomagolóanyagok mennyiségét és környezeti hatását csökkenti, hozzájárulva a hulladék minimalizálásához és az erőforrás-takarékossághoz -írta meg a Don’t waste it. A Wolt a Rakun Dobozközösséggel 15 neves budapesti étterem, többek között a Zoska, a Gurman Bisztró és a La Cipolla együttműködésével indítja el újrahasználható csomagolási programját. A Rakun egy innovatív, hulladékmentes újracsomagolási rendszer, amely havidíjas szolgáltatásként érhető el. A hazai szakportál szerkesztőségi cikkében megszólal Hartyányi Orsolya, a Wolt Magyarország ügyvezetője is a program elindítása kapcsán