“Olvasói levél” futott be az Új Dunántúli Napló illetve a BAMA szerkesztőségébe (szerző? szerkesztő? Wald Kata). Ami a szakmaiságot illeti, tulajdonképpen semmi rosszat nem tapasztalt az “olvasó”, de, idézzük: az embernek olyan érzése volt, mintha mindenáron akadályt akarnának gördíteni az ügyfél elé.
Valószínűleg kipukkadt a milliós prémiumok feliratú lufi, újabban, ha kell, ha nem, a hulladékudvarok jelentik az új célpontot, amelyet visszatérően, tévesen lerakónak nevez Wald.