Több napilap is megírta, a PécsAktuál közölte elsőként, hogy egy mohácsi házban felhalmozott hulladék lobbant lángra és égette ki az épületet a húsvéti ünnepek alatt. Személyi sérülés szerencsére nem történt, a kár jelentős. (A hírt a BAMA is hozta ma reggel.)