Folytatja elmeháborodott ámokfutását cégcsoportunk ellen az Új Dunántúli Napló és a BAMA. A Wald Kata újságíró (?) tollába mondott eszmetolulat legújabb fejezete (a héten minden nap volt egy), hogy új vállalatvezetésre van szüksége a BIOKOM-nak. Például Kiss Tibor szolgál.