Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the wp-toolbelt domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /var/www/clients/client1/web84/web/wp-includes/functions.php on line 6121
Új megállapodásokat írt alá a MOHU és a MOL – hírösszefoglalónk | Dél-kom Intranet


A MOHU Zrt. megbízásából megváltozott munkaképességű emberek végzik az elektronikai hulladék, elsősorban kisberendezések szétszerelését a Szegedi SZEFO Zrt. hódmezővásárhelyi telephelyén. Az erről szóló megállapodást szerdán írták alá. Az esemény alkalmából Pethő Zsolt, a MOHU Zrt. vezérigazgatója a Délmagyarnak kifejtette, a vállalkozás elkötelezett, hogy 65 százalékra növelje a lakossági hulladék újrahasznosítási arányát. Ennek elérése a jelenlegi 32 százalékos szintről elképzelhetetlen anélkül, hogy elektronikai hulladékoknál nagyságrendekkel növekedjen az újrahasznosítás mértéke. A SZEFO Zrt. társadalmi felelősségvállalásának legfontosabb eleme, hogy a fogyatékossággal élő embertársaink számára minőségi munkalehetőséget, ezzel együtt esélyt adjunk a stabil egzisztencia, a kiegyensúlyozott életkörülmények megteremtésére. Ehhez ad további segítséget a MOHU-val kialakított partnerség  – mondta Kiss Sándor Csaba, a szegedi cég vezérigazgatója (híradó.hu).

A tegnapi nap híre volt az is (Trademagazin), hogy a Mol a Waberer’s 15 százalékos tulajdonrészének megvásárlásáról írt alá megállapodást az Indotek Grouppal. És még mindig a MOL-hoz kapcsolódó hír: a Mol és a Waberer’s az előbb jelzett tranzakcióval egy időben stratégiai együttműködési megállapodást kötött, amellyel szorosabbra fűzik üzleti együttműködésüket elsősorban a komplex logisztikai szolgáltatások és az energiahatékonysági fejlesztések területén.