Az Új Harkányi Hírek új kukák érkezéséről cikkez… Tudjuk jól, miről van szó, írják is, hogy fokozatosan bevezetik januártól a konyhai zöld- és élelmiszerhulladékok házhoz menő gyűjtését Magyarországon. Kicsit zavaros anyag, a laptól megszokott suta fogalmazással. Csak a záró mondatot idézzük, az is elég szép: “Számítások szerint az érintett településeken a keletkező ételhulladék 75 százaléka kerül majd csak a lakosok által kihelyezésre.”
A macska pedig sebesen kerül majd a fára fölrohanásra.