Folytatja méltatlan, hamisított olvasói levelekkel takarózó sorozatát hulladékudvaraink ellen Wald Kata a BAMA és az Új Dunántúli Napló hasábjain. Persze, továbbra is marad a keveredés, a hulladékudvarok és a hulladéklerakók fogalma tisztázatlan. Cégünket a cikk nem említi. Az utolsó mondatot idézzük:
Csak azt remélem, hogy az illetékesek is látják, milyen nagyok a hiányosságok a hulladékkezelésben, és mihamarabb orvosolják a problémát!