Több mint 250 ember verekedett az egyik texasi élelmiszerüzlet parkolójában azt követően, hogy ingyen élelmiszerről szóló híresztelések terjedtek el. A valóságban a CNN tudósítása szerint nem történt egyéb, minthogy az Egyesült Államokat sújtó viharok miatt közel 400 ezer épület maradt áram nélkül az államban, köztük a H-E-B üzletlánc egyik austini boltja is. Áram nélkül nem tudták biztosítani a romlandó élelmiszerek hűtését, egy idő után kénytelen volt a boltvezetés úgy dönteni, hogy kidobják a már nem megfelelő minőségű ételeket. A konténerekbe pakolt több tonnányi élelmiszer-hulladék láttán valakinek beindulhatott a fantáziája – írta meg ma reggel a 24.hu.