A fenti cím maga is idézet, a szerző, Wiedemann Tamás idézi a Szabad Európa tegnapi kiadásában a piaci szereplőket, akik az első két hét tapasztalatai után így jellemezték a Mol nevével fémjelzett hulladékgazdálkodási szisztémát. Az újságíró ugyanakkor megállapítja, hogy a kommunális, lakossági hulladékszállítás esetében nincs fennakadás, és korrekt módon ismerteti a MOHU álláspontját is.