Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the wp-toolbelt domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /var/www/clients/client1/web84/web/wp-includes/functions.php on line 6121
Több megyében még nem veszik át a használt gumiabroncsot | Dél-kom Intranet


Kötelező külön gyűjteni a hulladékká vált gumiabroncsokat, amelyeket a hulladékgazdálkodásért felelős Mohu Mol Zrt. és alvállalkozói, valamint a gumiabroncs-forgalmazók október elsejétől térítésmentesen átvesznek – mondta korábban Raisz Anikó környezetügyért és körforgásos gazdaságért felelős államtitkár. A BOON több hulladéklerakót (sic! – nyilván hulladékudvart) is megkeresett, ahol azt mondták, hogy még nem veszik át a gumiabroncs-hulladékokat, és kérték, hogy forduljanak az üzemeltetőhöz. Megtették, akik annyit elmondtak a portálnak, hogy türelmet kérnek a lakosságtól, mert több engedély beszerzése folyamatban van, és néhány részletszabályozás kidolgozása is. Ugyanezt erősítette meg a Mirehu Nonprofit Kft., amely hangsúlyozta, hogy minden változásról tájékoztatja a lakosságot.