A veszélyes hulladékok feldolgozásával foglalkozó Észak-Magyarországi Környezetvédelmi Kft. csaknem 288 millió forint feltételesen visszatérítendő európai uniós támogatás segítségével végzett hatékonyságnövelő fejlesztést Sajóbábonyban. A cég egy innovatív technológiájú, termikus oxidáció elvén működő berendezést létesített és helyezett üzembe, mely éves szinten mintegy 2500 tonna hulladék ártalmatlanítására és hasznosítására alkalmas – írta meg tegnap az economx. További részletekkel a computerworld szolgál.