A Liszt Ferenc tér elesett. Az EL-döntőre érkező szurkolók egyszerűen elpusztították. Az a 4000 tő virág, amit a kertészeti egyetem diákjainak tervei alapján a napokban ültettünk el, halott. Törött üvegek, szemét mindenhol – írta Facebook-oldalán a VI. kerület polgármestere, Soproni Tamás. Bejegyzését a központi sajtó rendre átvette. A Dél-Kom Sajtófigyelő a Telex összefoglalójából dolgozott.

