Vegyes hulladék tárolására való szemetesek a Mária utcában. Sokan nem tudják, hogy a fekete színű edénybe csak olyan szemét kerülhet, amit a szelektív gyűjtés keretei között nem gyűjtenek. Vagyis nem azért vegyes, hogy mindent beledobjanak!
– írja a Pécs Aktuál. A lap cégünk internetoldalára hivatkozva ad tájékoztatást. Kár, hogy Fórizs Gábor cikkének alcíme: Balhé.