A Biokom NKft. az Új Dunántúli Napló és a BAMA érdeklődésére közölte, e héten kedden kezdték meg a Mecseki Parkerdő sétaútjainak rendbetételét. W.K. írásában arról olvashatunk, hogy társvállalatunk dolgozói első körben az Ilonka pihenő felé a Miléva úton, majd a Szaniszló- és Irma utakon végeznek munkálatokat. A cikkhez egy úgynevezett keretes anyag is kapcsolódik, A szemetet mindig haza kell vinni! címmel.
