A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyében képződő szemét szempontjából továbbra sem az ipar a legnagyobb termelő, hanem a lakosság. A hulladék mintegy fele a háztartásokban keletkezik. A témával kapcsolatban dr. Nemes Gábort, a vármegyei kormányhivatal környezetvédelmi és természetvédelmi főosztályának vezetőjét kérdezte a Szóljon. Az interjú szerzője K.J:, a beszélgetés összegészében nem lép túl az általánosságokon. Képünkön: dr. Nemes Gábor.
