Tessék Pécsett is azonnali hatállyal bevezetni szabályozást, és megtiltani, hogy rendszeres utcai kiabálással zavarják meg a város lakóinak a nyugalmát a lomisok – követeli egy kovácstelepi “olvasó” az Új Dunántúli Napló és a BAMA hasábjain. Hulladékos téma, ezért szemlézzük, de teljesen érdektelen.