Apró, de érdekes hír: egy diáklány kezdeményezésére szerveznek szemétszedést Kiszomborban holnap. Lehet, hogy a résztvevők inkább bekapcsolódnak a munkába, mintsem kimondják a gyermek nevét, akit Nadobán Napsugár Kittinek hívnak. Mindenesetre a segíteni szándékozókat délelőtt fél 9-től várják a templomkertben. Az önkormányzat is a diáklány mellé állt, így szemeteszsákot, védőkesztyűt, valamint frissítőt nem kell vinniök a résztvevőknek. Bővebbet, többet (bár nem érdemes) a Promenádból tudhatnak meg olvasóink. Képünkön: Nadobán Napsugár Kitti Szirbik Imrével, Kiszombor polgármesterével.
