Meixner Andrást nevezte ki azonnali hatállyal a Biokom vezetőjének Bóka Máté, az Új Dunántúli Napló és a BAMA szikofantája. Rögtön meg is írta, hogy az új igazgató mennyi jutalmat kapott a mögöttünk hagyott nyáron. Mondjuk, ezt megírta már sokszor. Érdemi mondanivalót a Saját kézbe veszik a köztereket a lakók (rész)című írása nem tartalmaz. A cikk egyébként egy közösségi oldalon működő aktíva kezdeményezéséből indítja újra a szerző szokásos kirohanásainak egyikét. A kommentelők egy része szerint a szemetes közterületek tisztántartásában a Biokom erőn felül teljesít. Bóka cáfol, és új ügyvezetőt nevez meg. Több szót nem is érdemel az egész.