A szabadkai Regionális Hulladéktároló és Hulladékgazdálkodási Kft. Csókán bevezette a házhoz menő szelektív hulladékgyűjtést. Önmagában szerénynek tűnhet a hír, de tegyük hamar hozzá: Szerbiában a hulladéknak mindössze 25 %-ával gazdálkodnak, a maradék 75 % illegális lerakókba kerül. A vajdasági településen egyébként tegnap hulladékudvar is nyílt. A helyszíni tudósítást a Vajdasági Rádió és Televízió forgatta.