A Széchenyi István Egyetem és a HybridCycle csapatának legújabb akciója a hulladékgyűjtés mellett az ismeretterjesztést is célozza, és szinte házhoz viszi a fenntarthatóság kérdéseire adott válaszokat. A tegnap indult körúttal Győr-Moson-Sopron Vármegye öt városába látogat el az óriás, szelektív hulladékgyűjtőpont, amely izgalmas tényeket és tippeket mutat be a zöld életmód iránt érdeklődőknek. A hírt gyakorlatilag kivétel nélkül közölte tegnap a napi sajtó; az akcióról a legbővebb beszámoló a Greendex hasábjain olvasható.
