Holnap kerül a győri önkormányzat Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsága elé több önkormányzati cég 2022-es beszámolója, köztük a szemétszállításért felelős Győri Hulladékgazdálkodási Nkft-é is, aminek a sajtó számára legérdekesebb része, hogy a begyűjtött hulladékról is közölnek adatokat. Az Úgy tudjuk le is csapott az egyik számra: tavaly a cég rekordmennyiségű, 100 ezer tonna hulladékot szállított el a lakosságtól, illetve a költsévetési szervektől, gazdálkodóktól. A cég egyébként ötmillió forintos veszteséggel zárta az elmúlt esztendőt.