A HEOL számolt be róla tegnapi, késő esti kiadásában, hogy a Noszvaj és Ostoros között kialakult, illetve négy éve működő illegális hulladéklerakót tövábbra is szorgalmasan töltik az arra illetéktelenek (szerző: Sz.M.L.).A fényképes tudósítás önmagáért beszél.
Sarkadon lángra is kapott az illegálisan lerakott hulladék – erről már a BEOL és a Hírnavigátor adott hírt.