A hulladékkezelő rendszer továbbfejlesztése, magasabb szintű hulladékkezelés megvalósítása, és a költség-hatékonyság növelése mellett a hulladékkezelő kapacitások bővítése volt a célja annak a 47 települést érintő projektnek, amelyet mintegy 1,1 milliárd forintból valósított meg a Sopron Térségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás – hangzott el a témában tartott csütörtöki sajtótájékoztatón, amelyről a Kisalföld tudósított.