– így kezdődik az Atádhír hét végi kiadásának cikke, amelyből kiderül: a Föld napján 12 ezer kilogramm hulladékot szedtek össze a somogyi úthálózat mentén. Évente nagyjából 50 millió forintjába kerül az elhullajtott élemiszerhulladék és – csomagolás, az úti szemét és az illegális lerakók felszámolása a somogyi Közútnak, illetve az adófizetőknek.