A Tiszta Kezek frakcióvezetője, Bognár Szilvia úgy érvelt, hogy sokszor kiritizálta a Péterffy káderpolitikáját, de Skutnik Tibort nem irigyli, a Dél-Kom Kft.-nél is állta a sarat, de most nagyon nehéz helyzetben lévő céget kell átvennie. Mindez a tegnapi, pécsi közgyűlésen történt, ahol Csizmadia Péter fideszes frakcióvezető ismertette egykori kollégánk életútját. Az Új Dunántúli Napló és a BAMA szerint megállapította, hogy a TükeBusz élére olyan vezetőt választanak meg Skutnik Tibor, a Dél-Kom NKft. ügyvezetője személyében, aki nem volt közlekedésszervezési cégeknél. A cikket és a fotót B.M. (aka: Bóka Máté) jegyzi.
