A BAMA ad előzetest a mai fórumról, Wald Kata tollából. Folytatva a Bólyban a közelmúltban megkezdett sorozatot, Siklóson tart ugyanis fogyasztóvédelmi nyílt napot a Baranya Vármegyei Fogyasztóvédelmi Egyesület. Cégünk mellett a rendezvényen a Dunántúli Regionális Vízmű Zrt., a Siklós-Hő Kft., valamint a Baranya Vármegyei Békéltető Testület szakemberei is részt vesznek.