Az Orfűért Közalapítvány március 18-án tavaszi nagytakarítást szervez, melynek keretében a faluba vezető és a belterületi utak mellett összegyűjtik a szemetet. Minderről a BAMA közölt előzetest Zs.J., aka Zsigmond József tollából, tegnap esti kiadásában.