“Visszavittük az illegálisan lerakott hulladékot eredeti tulajdonosának” – írta Facebook-posztjában a II. kerület polgármestere. Az eredeti tulajdonos, az OVB Magyarország kiléte hamar kiderült: a szemétkupacban iratok egész sorát találták meg, így könnyen megállapítható volt, hogy a hulladék melyik cégtől származik. Őrsi Gergely polgármester nem vacakolt: az egész illegális lerakatot teherautókra pakoltatta, és visszaszállíttatta a vállalkozáshoz. A lerakó helyét (érthető módon) a polgármester nem azonosította be. Az esetről a Napi, a 444.hu és a Blikk tudósított.