Vadkamerákat helyezett ki azokon a helyeken, ahol rendszeresek a hulladék lerakások a pilisborosjenői rendőrség és a közterület-felügyelet. Az akcióról a helyi hírmagazin számolt be. A pontos helyszíneket persze nem közülték, amúgy is váltogatják azokat. Ide kapcsolódó hír, hogy a Blikk (nem reprezentatív) felmérést készített olvasói körében az illegális hulldéklerakásról. A talán legmegdöbbentőbb adat: a résztvevők 88 %-ánál visszatérő gond a környezetükben újra és újra feltűnő, engedély nélkül, közterületre lepakolt szemét.