Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the wp-toolbelt domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /var/www/clients/client1/web84/web/wp-includes/functions.php on line 6121
Pécsre hozhatják Kaposvár szemetét – hírösszefoglaló | Dél-kom Intranet


Folytatta a regionális hulladékgazdálkodási koordinátorról tegnap indított, méltatlan sorozatát Kapitány Gergely a Pécs Aktuál felületén ma reggel. Ilyen kitételeket ír, például:

AZ, HOGY KAPOSVÁR BEELŐZTE PÉCSET, EGYEBEK MELLETT AZT IS JELENTHETI, HOGY PÉCSRE HOZHATJÁK A SOMOGYI MEGYESZÉKHELY SZEMETÉT, ÉS JELENTHETI AZT IS, HOGY A PÉCSIEK BEFIZETETT SZEMÉTDÍJA NEM A VÁROS, HANEM KAPOSVÁR (PONTOSABBAN A MOHU) KASSZÁJÁT GYARAPÍTJA MAJD.

A cikkből az is kiderül, hogy tavaly a PTE indítványozta, hogy átveszik a Dél-Kom Kft.-t. Hasonló modellben gondolkodtak ugyanis, mint ami a Pannon Egyetemen is működik. Erre viszont nemet mondott a városvezetés. Írását Kapitány így zárja: Nem adjuk fel a reményt, hogy a városvezetés és cége a BIOKOM-Dél-Kom megszólal az ügyben. Ha megteszik, beszámolunk róla.

Alacsony vérnyomással kínlódók rapid terápiája a cikk elolvasása.

Fölébredt a Pécsi Napilap is, és Kapitány cikkeiből ma reggeli számában közzétett egy szecskát.