Folytatta a regionális hulladékgazdálkodási koordinátorról tegnap indított, méltatlan sorozatát Kapitány Gergely a Pécs Aktuál felületén ma reggel. Ilyen kitételeket ír, például:
AZ, HOGY KAPOSVÁR BEELŐZTE PÉCSET, EGYEBEK MELLETT AZT IS JELENTHETI, HOGY PÉCSRE HOZHATJÁK A SOMOGYI MEGYESZÉKHELY SZEMETÉT, ÉS JELENTHETI AZT IS, HOGY A PÉCSIEK BEFIZETETT SZEMÉTDÍJA NEM A VÁROS, HANEM KAPOSVÁR (PONTOSABBAN A MOHU) KASSZÁJÁT GYARAPÍTJA MAJD.
A cikkből az is kiderül, hogy tavaly a PTE indítványozta, hogy átveszik a Dél-Kom Kft.-t. Hasonló modellben gondolkodtak ugyanis, mint ami a Pannon Egyetemen is működik. Erre viszont nemet mondott a városvezetés. Írását Kapitány így zárja: Nem adjuk fel a reményt, hogy a városvezetés és cége a BIOKOM-Dél-Kom megszólal az ügyben. Ha megteszik, beszámolunk róla.
Alacsony vérnyomással kínlódók rapid terápiája a cikk elolvasása.
Fölébredt a Pécsi Napilap is, és Kapitány cikkeiből ma reggeli számában közzétett egy szecskát.